Call us toll free: 0507 168 43 28
Top notch Multipurpose WordPress Theme!
Bize Ulaşın: 0212 630 68 39

Avcılar Ucuz Nakliyat

by Hakan Comments: 0

İstanbul avcılar ilçesinde de evden eve ucuz nakliyat hizmeti vermekteyiz. Nurs nakliyat olarak eşyalarınızı kaliteli ve güvenli bir şekilde taşımaya devam etmektedir.avcılar ucuz nakliyat olarak gerekli ekipmanlarla siz değerli müşterilerimizin eşyalarını deforme olmaması için uygun ve güvenli ambalajlama yöntemleriyle taşımaya devam etmektedir.Yılların vermiş olduğu deneyimle nurs nakliyat İstanbul evden eve nakliyat,ucuz nakliyat,ofis ve bürolarınızı,depolarınızı şehir içi ve şehirler arası nakliyat taşımacılığında da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Avcıların en iyi nakliyat firmalarında bir tanesi olan Nurs Nakliyat İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermesinin yanında Şehirler arası nakliyat hizmeti de sunmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Ucuz Nakliyat

by Hakan Comments: 0

Ev taşımak zor bir süreçtir. Bu süreçte sizi bekleyen bir çok sürprizler vardır. Sürpriz dediğimiz karşılaşacağınız durumlardan ibarettir. Ev taşımaya karar verdiyseniz eğer, etrafınızdaki insanlar şunu diyebilmekteler;  ‘’Senin eşyan az bir kamyon tutalım hep beraber taşıyalım taşımacılara o kadar para verme ‘’ derler. Fakat burada yapılan bu düşünce tamamen yanlıştır. Her işin bir uzmanı vardır. Ayrıca uzmanı olmadığınız konularda eşyalarınıza zarar vermenin yanı sıra fiziksel olarak sakatlanabileceğinizi de bilmelisiniz. Unutmayın ki eşyalarınızı beraber taşırız diyen insanlar elinin ucuyla iş yaparlar ve eşyalarınızın kırılması onların umurunda bile olmaz. Bırakın işi, işinde profesyonel insanlar halletsinler. Cebinizi yakmayacak şekilde uygun fiyatlarla bu işler kolayca halledilebilir. Siz elinizi bile sürmeden tüm eşyalarınız paketlenerek, taşıma konusunda eğitimli kişiler tarafından taşınabilmektedir. Konumuzun devamında paketlenme konusuna da detaylı olarak değineceğiz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizi taşıyacak olan bir ekibe sahip firma vardır. Bu firmanın ismi ise; Nurs Evden Eve Taşımacılık firmasıdır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye’de Ofis Taşımacılığı

Örneğin; İstanbul Bağcılar’da yaşayan bir ailesiniz. Evinizi taşımaya karar verdiyseniz Google’a girerek Bağcılar Nurs Nakliyat olarak kısa bir arama yapmalı ve ilgili firmaya ulaşmalısınız. Ulaştığınız firmanın iletişim bölümünden numarasını alarak aradınız ve evimi taşımak istiyorum dediğiniz anda iş tamamen firmaya kalmaktadır. Uygun fiyat ile evinizin taşıma işlemini tamamen üstüne görev olarak alan bu firma, sizin için ücretsiz olarak ekspertiz tarafından önce bir eşyalarınıza, evinizin kaçıncı katta olduğuna ve taşınmasının zorluk derecesine bakarak size bir fiyat çıkarır. Fiyatta karşılıklı olarak anlaştığınız da, karşılıklı olarak iş sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşmenin neticesinde eşyalarınız kırılma ve deformelere karşı sigortalanır. Bu sigorta sayesinde kırılan ya da deforme olan eşyalarınız anlaşmalı sigorta şirketi tarafından değeri ne ise karşılanır ve müşteriyi asla mağdur etmemektedir.

Bağcılar Ucuz Nakliyat ile her konuda anlaşıldı ise, size düşen görev önce mutfak eşyalarını toparlamaktır.  Mutfak eşyaları kırılabilecek değere sahip olduğu için tek tek gazete ya da benzeri kağıtlar ile sarılmalı, koliye yerleştirilmelidir. Koliye yerleştirilen tabak, bardak gibi eşyalarınız en son sıkıca bantlanmalıdır. Sonrasında kesici ve delici eşyalarınız ( bıçak, çatal ) ayrı bir kolide gazete ile sarılmalı ve paketlenmelidir.

Buzdolabında bulunan gıdalarınız ise taşınma esnasında kamyona koyulmamalıdır. Taşınacağınız yeni yer uzak ise; mümkünse eşinize, dostunuza, komşularınıza vermeniz tavsiye edilir. Diğer bir önemli konu ise, kavanoz içerisinde bulunan kırılınca dökülebilecek eşyalarınızı kesinlikle eşyalarınız ile yan yana koymamalı hatta hiç taşımamalısınız. Örneğin; bir bidon içerisinde bulunan turşunun kırılması ya da suyunun sızması sizin elektronik eşyalarınıza zarar verebilir. Koltuk ya da kanepe gibi eşyalarınızı ise kalıcı bir şekilde koku, leke bırakmasına sebep olabilir.  Gıdalarınızı kendi aracınız var ise daha sonrasında taşınmanız da önerilebilir.

Maltepe Ucuz Nakliyat


İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olan Maltepe, bir ucu Tuzla’dan başlayıp diğer ucu Kadıköy‘e varan geniş bir sahil şeridinin ortasında, nezih semt kültürüyle birçok kişinin ilgisini çekiyor. Huzurlu ve sakin sokakları, site havası veren mahalleleri ile Maltepe, firmamızın da en çok nakliye hizmeti verdiği semtler arasında üst sıralarda… Eğer Maltepe’ye tanışacaksanız, Nurs Nakliyat olarak sizlere hizmet vermekten büyük memnuniyet duyarız.

Hızlı İletişim: 0212 630 68 39 / Merkez Telefon Numaramız dan bize ulaşıp nakliye teklifi alabilirsiniz.

Maltepe Ucuz Nakliyat

Nurs Nakliyat olarak biz, Maltepe’ye çok uzun yıllardır nakliye hizmeti vermekteyiz. Her mahallesinde mutlaka firmamız tarafından taşınması gerçekleştirilmiş mutlu müşterilerimizin olduğu Maltepe’ye yönelik ev ve ofis nakliye ihtiyaçlarınızda eşyalarınızı en güvenilir ve en hızlı şekilde taşıyoruz. Bununla birlikte, taşınma esnasında beyaz eşyalarınızı güvenle söküp, taşınılacak yerde çalışır halde monte edip teslim ediyoruz. Sizi su tesisatçısı masrafından kurtarıyoruz.

Tüm dolaplarını eski evinizde demonte edip yeni evinizde kullanacağınız şekilde montajını sağlıyoruz. Avizeleriniz eski evinizden sökülüp yeni evinizde çalışır halde size teslim ediliyor. Firma olarak, tüm mutfak eşyalarınızı güvenle kolileyip kırılma ve çizilme olmadan yeni evinizde yerleştirmesini yapıyoruz.

Maltepe’ye Anahtar Teslimi Taşınmak İstiyorsanız Bir Telefon Uzağınızdayız.

Kadıköy Ucuz Nakliyat


İstanbul’un en eski ve nezih semtlerinden birisi olan Kadıköy‘de, kurulduğu yıldan bu yana hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerinin tüm nakliye ihtiyaçlarında destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Hızlı İletişim: 0212 630 68 39 / Merkez Telefon Numaramızdan bize ulaşıp nakliye teklifi alabilirsiniz.

Kadıköy Ucuz Nakliyat

Ev taşıma işi artık sizi ne maddi nede manevi anlam da yıpratmayacaktır. Çünkü biz sizlerin eşyalarını hem uygun fiyatlar ile taşırken hem de eşyalarınıza zarar gelmemesi için özel paketler ile kaplamaktayız. Eşyalarınız tek tek ekibimiz tarafından özenle paketlenmesi sonucun da eşyalara herhangi bir zarar gelmemektedir. Ev taşımaya karar veren kişiler Kadıköy ucuz nakliyat olarak hemen bize ulaşmasını tavsiye ederiz. Bu sektörde oldukça rekabet fazla olduğu için herkes profesyonel olmadığından dolayı hem pahalı hem de eşyalarınıza zarar vererek sizlere kötü bir nakliyat işlemi gerçekleştirmektedir. Bunun için nakliyatçı seçimin de dikkat etmeli ve alanında uzman ekipler ile çalışmalısınız. Uygun fiyat ve kalite arıyorsanız biz her zaman sizlerin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Aynı zaman da uyguladığımız sistem olarak montaj işlemlerine de ayrı ekip arkadaşlarımız bakmaktadır. Yani ekibimiz ayrı ayrı olarak alanın da eğitim almış kişiler olduğu için eşyalarınız bizim ile güvenle taşınmaktadır. Siz sadece eşya taşırken kahvenizi alın ve bizi izleyiniz. Herhangi bir şekil de gözünüz arkada kalmadan bize evinizi teslim edebilirsiniz.

Eviniz taşınırken dikkat ettiklerimiz ise şu şekildedir. Öncelikle bizi aradığınız da evin kaç oda ve salondan oluştuğunu bize bildirmelisiniz. Aynı zaman da eşyalar hakkında bize detaylı bilgi vermelisiniz ki eşyalarınızı alabilecek kamyon ve ekip yönlendirmesini doğru yapalım. Aksi takdir de eşyalarınız bize belirttiğinizden fazla ise hem kamyonet almaya bilir ve ekip sayısı yeterli gelmediği için eşyalarınıza zarar gelmesi oldukça yüksektir. Bunun için evin durumu hakkında bilgileri bize detaylı ve doğru vermeniz önemlidir. Daha sonra taşınacağınız gün ve tarih konusunda bilgilendirme vermelisiniz. Biz o güne ekip ve kamyonet ayarlaması yapalım. Ekibimiz size verilen saatte kamyonet ile beraber gelerek güler yüzlü şekil de size hizmetlerini sunmaktadır. Ekibimizde evin durumuna göre bir montaj işlerini yapmak için arkadaş, üç taşıma ve paketleme işini yapan arkadaş ve bir de şoför yer almaktadır. Bu ekip minimum kapasiteli evlere gelmektedir. Bizlere 7/ 24 ulaşım sağlayabilir ve evinizi bizlere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Şişli Evden Eve Ucuz Nakliyat


Nakliye süreci stresli bir süreçtir ve bu süreç taşınma işlemine karar vermenizle birlikte başlar. Bunun hemen ardından eşyalarınızı taşıyacağınız güne karar verirsiniz ve hızlı bir şekilde evinizi taşıyacak nakliye firmasının arayışına girişirsiniz. İşte bu noktada vereceğiniz karar çok önemlidir. Çünkü; çok sevdiğiniz ve sizin içinde değerli olan tüm eşyalarınız, seçeceğiniz nakliye firmasının eliyle yeni evinize/ofisinize taşınacaktır.

Nakliye hizmetini kimden alırsanız alın, tecrübeye mutlaka önem verin.  Ayrıca; Mutfak eşyalarınız nakliye firması tarafından düzgün şekilde ve güvenilir bir şekilde sarılıp kolileniyor mu? Nakliye sırasında kırılmayacak şekilde güvence altına alınmışlar mı? Sökülen beyaz eşyalarınızı yeni yerinde çalışır durumda teslim edecek personelleri mevcut mu yoksa beyaz eşyalarınızı kurmak için beyaz eşya servisi mi çağırmak zorunda kalacaksınız? Avizeleriniz düzgün bir şekilde sökülecek mi? Ve taşındığınız evde yeniden monte edilebilecek mi? Yoksa bunun için elektrikçi mi arayacaksınız? Mobilyalarınız demonte edilip taşındığınız yerde monte edilebilecekler mi? Bunlar, nakliye hizmetinin önemli noktalarıdır ve tecrübesi yetersiz olan nakliye firmaları ile yapılan nakliye hizmetlerinde bu süreçlerin bazıları tamamlanmamakta olup nakliye hizmeti alan kişiler mağdur edilmektedir.

Nurs Nakliyat olarak biz; yılların verdiği tecrübe ile nakliyat sürecinizin tüm adımlarını tek tek planlayarak yürütüyoruz. Başta Şişli bölgesi olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren uzman nakliye personelimiz, özellikle evden eve nakliyat konusunda yılların tecrübesine sahiptir. Nakliye sürecinde; Beyaz eşyalarınız sökülür ve taşındığınız evde çalışır vaziyette teslim edilir. Nakliye ekibimizde bu işlemin başarılı bir şekilde tamamlanması için beyaz eşya konusunda uzman personel bulunmaktadır. Avizeleriniz eski evinizden sökülür ve yeni evinizde çalışır vaziyette teslim edilir. Mutfak eşyalarınız, teker teker özenle sarılıp, nakliye sırasında zarar görmesini engelleyecek özel varillerin içinde taşınır. Perdeleriniz korneşlerinden sökülür ve yeni evinizde monte edilir. Yatak odası dolabı, salon konsolu, gümüşlük gibi taşınması zor olan eşyalarınız demonte/monte edilerek güvenle taşınır.

Ekibimiz, evinizi anahtar teslim olarak taşır ve elektrikçi/sucu gibi kişilere ihtiyacınız olmadan tüm nakliye işlemlerini tamamlar. Taşınma süreciniz tahmin edemeyeceğiniz şekilde kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanır.

Nurs Nakliyat olarak, Şişli ve çevresinde ki tüm nakliyat ihtiyaçlarınızda sizlere destek olmak için bir telefon uzağınızdayız. Arayın, hızlı, garantili ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı taşıyalım.

Başakşehir Evden Eve Ucuz Nakliyat


Ev taşımak birçok insan için oldukça eziyetli ve emek isteyen bir iştir. Taşınmak sadece maddi anlamda değil manevi anlamda da insanlara zarar vermektedir. İnsanlar tayin, kiracılık ve buna benzer birçok sebeplerden dolayı evlerini taşımak zorunda kalabilirler. Bu durum onlara oldukça eziyet getirdiği gibi pahalıya da patlamaktadır. İşte biz durumun önüne geçmek için sizlere kaliteli hizmeti ucuz fiyatla ile sunmak için devreye girdik. Uzun zamanların vermiş olduğu emekler ile Başakşehir ucuz nakliyat olarak tecrübelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Başakşehir ve çevresin de ikametgâh eden kişiler ev taşıma işini bize bıraksın ve profesyonel ellere teslim etmelidir. Ev taşıma işlemini oldukça özenle yapmakta olduğumuz gibi eşyalara zarar gelmemesi için elimizden geldiğince eğitimli kişiler ile çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Başakşehir Ucuz Nakliyat

Başakşehir Evden Eve

Ev taşıma işi artık sizi ne maddi nede manevi anlam da yıpratmayacaktır. Çünkü biz sizlerin eşyalarını hem uygun fiyatlar ile taşırken hem de eşyalarınıza zarar gelmemesi için özel paketler ile kaplamaktayız. Eşyalarınız tek tek ekibimiz tarafından özenle paketlenmesi sonucun da eşyalara herhangi bir zarar gelmemektedir. Ev taşımaya karar veren kişiler Başakşehir ucuz nakliyat olarak hemen bize ulaşmasını tavsiye ederiz. Bu sektörde oldukça rekabet fazla olduğu için herkes profesyonel olmadığından dolayı hem pahalı hem de eşyalarınıza zarar vererek sizlere kötü bir nakliyat işlemi gerçekleştirmektedir. Bunun için nakliyatçı seçimin de dikkat etmeli ve alanında uzman ekipler ile çalışmalısınız. Uygun fiyat ve kalite arıyorsanız biz her zaman sizlerin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Aynı zaman da uyguladığımız sistem olarak montaj işlemlerine de ayrı ekip arkadaşlarımız bakmaktadır. Yani ekibimiz ayrı ayrı olarak alanın da eğitim almış kişiler olduğu için eşyalarınız bizim ile güvenle taşınmaktadır. Siz sadece eşya taşırken kahvenizi alın ve bizi izleyiniz. Herhangi bir şekil de gözünüz arkada kalmadan bize evinizi teslim edebilirsiniz.

Eviniz taşınırken dikkat ettiklerimiz ise şu şekildedir. Öncelikle bizi aradığınız da evin kaç oda ve salondan oluştuğunu bize bildirmelisiniz. Aynı zaman da eşyalar hakkında bize detaylı bilgi vermelisiniz ki eşyalarınızı alabilecek kamyon ve ekip yönlendirmesini doğru yapalım. Aksi takdir de eşyalarınız bize belirttiğinizden fazla ise hem kamyonet almaya bilir ve ekip sayısı yeterli gelmediği için eşyalarınıza zarar gelmesi oldukça yüksektir. Bunun için evin durumu hakkında bilgileri bize detaylı ve doğru vermeniz önemlidir. Daha sonra taşınacağınız gün ve tarih konusunda bilgilendirme vermelisiniz. Biz o güne ekip ve kamyonet ayarlaması yapalım. Ekibimiz size verilen saatte kamyonet ile beraber gelerek güler yüzlü şekil de size hizmetlerini sunmaktadır. Ekibimizde evin durumuna göre bir montaj işlerini yapmak için arkadaş, üç taşıma ve paketleme işini yapan arkadaş ve bir de şoför yer almaktadır. Bu ekip minimum kapasiteli evlere gelmektedir. Bizlere 7/ 24 ulaşım sağlayabilir ve evinizi bizlere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Halkalı Evden Eve Ucuz Nakliyat


İstanbul merkezi üssü olarak faaliyet gösteren Halkalı Ucuz Nakliyat firmamız taşımacılık sektöründe oldukça iyi işler başarmaktadır. Nurs evden eve taşımacılık olarak işleyişini sürdüren firmamız bünyesinde çalıştırdığı uzman personeller ile eşyalarınızı büyük bir titizlikle taşımaktadır.

Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Firmamızın anlaşmalı olarak çalıştığı Sigorta şirketi sayesinde eşyalarınız koruma altındadır. Hiç ihtimal vermediğimiz durumlarda ( kaza sonucu ) eşyalarınız garantili taşınmaktadır. Üstelik bu garanti kapsamında eşyalarınızın değeri ne ise anında karşılanması uygun görülmektedir. Tam Ziya ve Dar Ziya olarak nitelendirdiğimiz garantili taşıma işleminiz için biraz detay vermek gerekir ise; Tam Ziya; eşyalarınızın taşıma aracı üzerinde kaza sonucu oluşabilecek hasarı kapsamaktadır. Dar Ziya ise; biraz ücret farkı ödenmesi durumunda tamamen eşyalarınızın taşınma ve yerleştirme sırasında oluşabilecek hasarları kapsamaktadır.

Halkalı Ucuz Nakliyat ile Taşıma Maddeleri

  • Eşyalarınızı taşımadan önce sizinle karşılıklı olarak bir sözleşme imzalarız. Bu sözleşmede bir çok madde bulunmaktadır. Nedir Bunlar kısaca bir göz atalım.
  • Sizin farklı bir isteğiniz olmadığı sürece ( aksi ) eşyaların de montaj haline getirilmesi ve taşınan yeni yere montaj edilmesi tamamen firmaya aittir.
  • Taşıma sırasında eşyalarınıza verilen zararlar, anlaşmış olduğunuz taşıma fiyatından düşülmektedir. Daha fazla miktar olması durumunda sigorta şirketi devreye girmektedir.
  • Her iki taraf ta işin başlanmasına 3 (üç) gün kala sözleşmeyi fesih etme hakkına sahiptirler.
  • Taşıma firması, sözleşmede bulunan maddelere uymaması durumunda müşteri sözleşmeyi fesih edebilme hakkına sahiptir.
  • Taşıyan firma tarafından eşyalarınız ortalama 15000 TL bedelinde sigorta kapsamına alınmalıdır.
  • Paketlenen eşyalarda gözle görülür şekilde ezilme, yırtılma, patlama meydana gelmiş ise olası bir zayiat durumu tamamen eşya sahibine aittir.

Evinizi ya da kurumsal şirketinizi, ofisinizi taşımaya karar verdiyseniz, nakliyat firması ile iletişime geçtiğinizde tam ve eksiksiz bir şekilde sorulan sorulara cevap vermelisiniz. Sonrasında yalan, yanlış, eksik bilgiler sayesinde eşyalarınızın taşınması bir sorun haline gelebilir. Mevcut taşınacak dairenin kaçıncı katta olduğu, dairenizin kaç odalı olduğu, eşya miktarınız hakkında doğru bilgiler verilmelidir. Bunun önüne sağlam bir şekilde geçmeniz için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak istediğinizi mutlaka belirtilmelisiniz.

halkali-evden-eve-nakliyat

Halkalı Ucuz Nakliyat ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bulabileceğiniz bir web sitesine sahiptir. Google’a girerek Nurs nakliyat yazarak enter tuşuna basmanız yeterlidir. Sitemizde referanslarımıza, yaptığımız işlere göz atabilirsiniz. İsterseniz sizleri ofisimizde karşılayabilir ikramda bulunabiliriz. Müşterilerimizin güveni için hazırladığımız tüm işlerimizi sizlere memnuniyetle sunabilmekteyiz.  Resmi web sitemizi günlük onlarca insan tarafından ziyaret edildiği bilinen bir gerçek olup taşıma firması olarak konumunda lider olmayı amaç edinmiş ve bu amaca kısa bir sürede ulaşmış olan bir firmayız.

Halkalı’ nın hangi semtinde, hangi mahallesinde oturursanız oturun. Taşınma işleriniz ile ilgili tüm sorunların üstesinden gelen Nurs Nakliyat ile her şey istediğiniz gibi olacaktır. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep sunabildiğimiz gibi alınacak olan hizmetten mutlaka memnun kalacağınızın da garantisini vermekteyiz.

Esenyurt Evden Eve Ucuz Nakliyat


Eski zamanlar da ev taşımak büyük bir sorumluluk gerektirmekteydi. Çünkü nakliyat sektörü günümüzde ki kadar yaygın olmadığı için insanlar kendi imkânları ile ev taşıma işlemi gerçekleştirmekteydi. Bu durum onların tüm eşyalarına zarar verirken hem maddi hem de manevi anlamda çöküntü yaşatmaktaydı. İnsanlar kendi imkânları ve bütçelerine uygun kamyonet ve taşıtmak için eleman bularak eşyalar paketlenmeden olduğu gibi taşınmaktaydı. Bu da hem size pahalıya gelirken hem de eşyalarınız kullanılamayacak kadar zararlar görmekteydi. O zamanlar da nakliyat hizmeti yaygın olmasa da mevcuttu fakat oldukça pahalı bu işlemi yapmaktaydı. Aynı zaman da çok da duyulmamış olduğu için insanlar kendileri bu işleri halletmekteydi. O zamandan bu yana kadar çok şey değişmiş olsa da insanların aklında taşınmak büyük eziyet olarak bilinmektedir. Taşınma insanların istemsiz bir şekil de olsa da mecburiyetten gerçekleştirmesi zorunlu olduğu bir işlev haline gelmiştir. Nakliyat hizmeti son zamanlar da oldukça genişlese de bu durum insanların yararına değil zararına olmuştur. Çünkü deneyimi olmayan amatör kişiler deneyimsiz elemanlar ile bu işi pahalı olarak yapmaktadır. Sizler de bu durumu bilmediğiniz için o kişilere kanarak fazla paralar ile eşyalarınıza zarar gelmesini mecbur izlemek zorunda kalıyorsunuz. Bunun önüne geçmek için profesyonel bir nakliyat firması ile anlaşmanızı önermekteyiz.

Esenyurt Ucuz Nakliye

esenyurt-evden-eve-nakliyat

Esenyurt Ucuz nakliyat olarak size hem uygun fiyatı hem de kaliteyi bir arada sunmaktayız. Biz müşteri odaklı çalışarak sizlere en uygun fiyatlar dâhilin de en kaliteli hizmeti profesyonel ekibimiz ile sunmaktayız. Ekibimizi kurarken eğitimli ve alanın da uzman kişiler ile çalışmaktayız. Bu durum da size hem güler yüz hem de uzman ekip yönlendirmekteyiz. Sizleri zor durum da bırakmadan eşyalarına herhangi bir zarar gelmeden özenli ve seri bir şekil de nakil işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizlere bu hizmeti sağlarken inanamayacağız derece uygun fiyatlar sunmaktayız. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti ön plan da olup eşyalarınızı özenli şekil de özel paketlerine koyarak taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Ucuz Nakliyat sektörün de marka olma yolun da ilerlerken sizlere sunduğumuz hizmetler bu kadarla da sınırlı değildir. Sizin değerli bulduğunuz eşyayı herhangi bir zarar gelememesi açısından da sigortalama işlemi yapmaktayız. Bu şekil de korktuğunuz ve zarar gelmesini istemediğiniz eşyalarınıza herhangi bir zarar karşısın da kıymetli bulduğunuz eşyanın maliyeti tarafımızca karşılanmaktadır. Aynı zaman da sizlere sunduğumuz hizmetler arasın da yeni evinize gelen eşyaların yerleştirmesi de vardır. Siz yerini göstererek bize yardımcı oluyor biz ise kamyonetten getirdiğimiz eşyayı sizin dilediğiniz yere yerleştirmekteyiz. Bu şekil de siz sadece elinize kahve ve çayınızı alarak bizi izlemeniz yeterlidir. Esenyurt Ucuz nakliyat hizmeti olarak bizlere 7 / 24 ulaşım sağlayabilir ve bizlere gözünüz kapalı evinizi emanet edebilirsiniz.

Bağcılar Evden Eve Ucuz Nakliyat


Ev taşımak zor bir süreçtir. Bu süreçte sizi bekleyen bir çok sürprizler vardır. Sürpriz dediğimiz karşılaşacağınız durumlardan ibarettir. Ev taşımaya karar verdiyseniz eğer, etrafınızdaki insanlar şunu diyebilmekteler;  ‘’Senin eşyan az bir kamyon tutalım hep beraber taşıyalım taşımacılara o kadar para verme ‘’ derler. Fakat burada yapılan bu düşünce tamamen yanlıştır. Her işin bir uzmanı vardır. Ayrıca uzmanı olmadığınız konularda eşyalarınıza zarar vermenin yanı sıra fiziksel olarak sakatlanabileceğinizi de bilmelisiniz. Unutmayın ki eşyalarınızı beraber taşırız diyen insanlar elinin ucuyla iş yaparlar ve eşyalarınızın kırılması onların umurunda bile olmaz. Bırakın işi, işinde profesyonel insanlar halletsinler. Cebinizi yakmayacak şekilde uygun fiyatlarla bu işler kolayca halledilebilir. Siz elinizi bile sürmeden tüm eşyalarınız paketlenerek, taşıma konusunda eğitimli kişiler tarafından taşınabilmektedir. Konumuzun devamında paketlenme konusuna da detaylı olarak değineceğiz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, evinizi taşıyacak olan bir ekibe sahip firma vardır. Bu firmanın ismi ise; Nurs Evden Eve Taşımacılık firmasıdır.

bagcilar-evden-eve-nakliyat

Evi Taşımadan Önce Neler Yapılmalıdır

Örneğin; İstanbul Bağcılar’da yaşayan bir ailesiniz. Evinizi taşımaya karar verdiyseniz Google’a girerek Bağcılar Nurs Nakliyat olarak kısa bir arama yapmalı ve ilgili firmaya ulaşmalısınız. Ulaştığınız firmanın iletişim bölümünden numarasını alarak aradınız ve evimi taşımak istiyorum dediğiniz anda iş tamamen firmaya kalmaktadır. Uygun fiyat ile evinizin taşıma işlemini tamamen üstüne görev olarak alan bu firma, sizin için ücretsiz olarak ekspertiz tarafından önce bir eşyalarınıza, evinizin kaçıncı katta olduğuna ve taşınmasının zorluk derecesine bakarak size bir fiyat çıkarır. Fiyatta karşılıklı olarak anlaştığınız da, karşılıklı olarak iş sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşmenin neticesinde eşyalarınız kırılma ve deformelere karşı sigortalanır. Bu sigorta sayesinde kırılan ya da deforme olan eşyalarınız anlaşmalı sigorta şirketi tarafından değeri ne ise karşılanır ve müşteriyi asla mağdur etmemektedir.

Bağcılar Ucuz Nakliyat ile her konuda anlaşıldı ise, size düşen görev önce mutfak eşyalarını toparlamaktır.  Mutfak eşyaları kırılabilecek değere sahip olduğu için tek tek gazete ya da benzeri kağıtlar ile sarılmalı, koliye yerleştirilmelidir. Koliye yerleştirilen tabak, bardak gibi eşyalarınız en son sıkıca bantlanmalıdır. Sonrasında kesici ve delici eşyalarınız ( bıçak, çatal ) ayrı bir kolide gazete ile sarılmalı ve paketlenmelidir.

Buzdolabında bulunan gıdalarınız ise taşınma esnasında kamyona koyulmamalıdır. Taşınacağınız yeni yer uzak ise; mümkünse eşinize, dostunuza, komşularınıza vermeniz tavsiye edilir. Diğer bir önemli konu ise, kavanoz içerisinde bulunan kırılınca dökülebilecek eşyalarınızı kesinlikle eşyalarınız ile yan yana koymamalı hatta hiç taşımamalısınız. Örneğin; bir bidon içerisinde bulunan turşunun kırılması ya da suyunun sızması sizin elektronik eşyalarınıza zarar verebilir. Koltuk ya da kanepe gibi eşyalarınızı ise kalıcı bir şekilde koku, leke bırakmasına sebep olabilir.  Gıdalarınızı kendi aracınız var ise daha sonrasında taşınmanız da önerilebilir.

Sefaköy Evden Eve Ucuz Nakliyat


Nakliyat sektörü son zamanlar da oldukça rekabete maruz kalmıştır. Ev taşıma işlemi gerçekleştirecek olan kişiler ise nakliyat seçimi konusun da oldukça kararsız kalmaktadır. Fakat ev taşıma konusun da tercih yapan kişiler nakliyat konusun da tercih yaparken sadece fiyat bakımından değil profesyonellik açısından da değerlendirmeleri gerekmektedir. Çünkü eşyaları kırılıp zarar görmemesi açısından bu önerimizi dikkate almalarını önermekteyiz. Aksi takdir de eşyalarınıza zarar gelerek sizleri daha büyük masraflara sürükleyebilir. Bunun önüne geçmek için hem kaliteyi hem de ucuz fiyatlar ile sizlere profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı özenli ve önemli şekil de taşımacılığını gerçekleştirerek sizlere profesyonel hizmet sunmak bizim işimizin sorumluluğudur. Sefaköy Ucuz Nakliyat hizmetini sizlere alanın da profesyonel ekip ile sunmaktayız. Ekibimiz sizlere oldukça kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunarken müşterilerimiz bizim için ön plandadır. Müşteri odaklı çalışmamız bize her zaman artı kazandırmış olup, kendimize belirlediğimiz hedef bu sektörde lider olmaktır. Oldukça seri ve uzman nakliyat hizmetimiz ile siz müşterilerimizi memnun etmek işimizin bir parçasıdır.

Sefaköy Ucuz Nakliye

Sefaköy Ucuz Nakliyat arayan müşteriler hem uygun fiyatı bizde bulurken hem de kaliteyi beraberinde getirmektedir. Evinizi taşırken öncelikli olarak bizlere evin kaç odaya sahip olduğunu ve kaçıncı katta olduğuna dair bilgilendirmeyi yapmalısınız. Daha sonra biz sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusun da ekip arkadaşlarımızı evinize verilen saat ve tarih de yönlendirmekteyiz. Evinizin oda durumuna göre yönlendirdiğimiz ekip arkadaşlarımız ve kamyonet ile profesyonel ekibimiz evinize gelerek eşyalarınızı özenli bir şekil de paketlemesini yapmaktadır. Paketlemeler özel olarak yapıldığı için herhangi bir vurma veya düşme anın da herhangi bir zarar gelmemektedir. Ekip arkadaşlarımız zaten eşyalarınızı taşırken özenle taşıdığı için düşme veya vurma gibi bir şey söz konusu değildir. Fakat her önleme karşı eşyalarınız özel korumalı kaplar ile profesyonel şekil de paketlenir. Daha sonra eşyalarınız özenle aracımıza taşınır ve yeni evinize gitmesi üzere yola çıkar. Tüm il ve içlerde nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yeni evinize gelen eşyalar özenle sizin tercih ettiğini yerlere konumlandırarak burada devreye giren montajcı arkadaşımız gelerek montaj işlemlerini eskisinden de sağlam şekil de yaparak işini tamamlar. Ekip arkadaşlarımız sizin tercih ettiğiniz yerlere mobilyalarınızı konumlandırmakla görevlidir. Bunun için sizi yormadan ve eziyet etmeden sadece istediğiniz yeri göstermeniz yeterlidir. Güler yüz ve yüksek motivasyon ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız.

sefakoy-evden-eve-nakliyat

Her türlü ev, fabrika, hastane, ofis, büro gibi yerler özenle tarafımızca taşınmaktadır. Bizim için ilk önem verdiğimiz müşteri odaklı çalışmamızdır. Tüm şehirlere hizmetimiz bulunmaktadır. Aynı zaman da eşyalarınız tarafımızca koruma altın da olup herhangi bir zarar da tarafımızca karşılanmaktadır. Kıymetli bulduğunuz eşyayı sigortalamak sizin de doğal hakkınız olduğu için eşyalarınız sigortalı şekil de taşınmaktadır.